ТЕГИ: #Выплата пенсий

Над Західним Донбасом весь день кружляв літак-розвідник бойового управління ВПС США

З 12 години середи 5 січня в небі над Західним Донбасом проводив розвідку літак бойового управління Boeing E-8C ВПС Сполучених штатів Америки.

Повітряне судно вилетіло з військового аеродрому міста Цвайбрюккен, розташованого в Німеччині о 9:26 за місцевим часом та подолало шлях через Європу до України, зокрема через Львів, Житомир, Бориспіль та Полтаву.

Близько 12-го дня військовий Boeing, пролітаючи над Балаклією Харківської області, взяв курс на Павлоград, а далі на Васильківку.

За даними сервісу Flightradar, американський військовий з бортовим номером REDEYE6 встиг зробити 23 кола, пролітаючи над Балаклією, Лозовою, Тернівкою, Павлоградом, Васильківкою та Першотравенськом. Висота польоту становила 31 000 фт або 9,5 кілометра, а середня швидкість 270-340 км/год.

О 17:45 Boeing ВПС США, розвернувшись над Новоолександрівкою, попрямував назад на військову базу до Німеччини.


Вперше такий літак пролітав над територією України 27 грудня 2021 року. Тоді він вилетів з авіабази Раммштайн та пролетів уздовж окупованої території Донбасу. Дані, що їх збирає E-8C Joint Stars, передають наземним військам у режимі реального часу. Він також розпізнає та класифікує колісну та гусеничну техніку в будь-яких погодних умовах. Таким чином командування отримує інформацію про положення та переміщення всіх наземних засобів.


Комментарии