ТЕГИ: #Выплата пенсий

Газове обладнання у руках спеціалістів: як обрати якісний котел

Час подбати про теплу і комфортну зиму вже влітку і обрати якісний та надійний котел для вашого житла! Придбати газове обладнання ви можете у Клієнтському просторі 104.ua по області, а встановити нові прилади допоможе АТ «Дніпропетровськгаз».

Без заперечень газовий котел - серце всієї опалювальної системи. Однак їх різноманіття ускладнює вибір.

Які вони бувають? Конденсаційні та традиційні.

У чому різниця? Продукти згоряння в простому газовому котлі проходять через теплообмінник пристрою, тому деяка частина тепла буде втрачатися. Це можна пояснити тим, що разом з відпрацьованими газами в атмосферу буде йти і деяка частка гарячих водяних парів. А конденсаційний котел зберігає теплову енергію пари, тому він вважається більш ефективним, ніж простий газовий котел.

Однак сучасні і традиційні і конденсаційні газові котли однаково якісні! Обирати лише вам!

До вашої уваги 5 причин чому варто обрати такі котли як:

Protherm Puma Condens 18/24 MKV-AS/1:

- підходить для опалення приміщень площею до 180 м2;

- має інтуїтивно зрозуміле управління;

- стійкий до роботи при низькому тиску газу;

- споживає електроенергію як лампочка - не більше 90 Вт;

- економить витрати газу до 30%.

BAYMAK BYM-SE 24 Fi:

- легке управління та компактні розміри;

- доступна ціна;

- функція «Захист від замерзання» - при падінні температури нижче 5°C, автоматично включається головний пальник;

- функція захисту циркуляційного насоса від блокування;

- гарантія 5 років.

Також при виборі котла потрібно враховувати індивідуальні характеристики приміщення та побутові потреби споживання, щоб система була універсальною і ефективною.

Тож зверніть увагу на 5 таких факторів:

  1. 1. Ефективність споживання газу. Обирайте котел необхідної потужності, адже вона має відповідати потребам споживання газу. Потужність розраховується за наступною схемою: 1 кВт на 10 м² (при стандартній висоті стель) до 3,5 метрів. При підборі газового котла для опалення та гарячого водопостачання необхідно врахувати:
  2. § систему опалення. Вона може бути поверхнева, радіаторна або повітряна;
  3. § матеріал теплових мереж;
  4. § загальну опалювальну площу;
  5. § точки водорозбору;
  6. § тепловтрати.
  7. 2. Безпека. Беріть котел з закритою камерою згорання. Котел з відкритою камерою згоряння бере повітря для горіння безпосередньо з приміщення. А виділення продуктів згоряння забезпечується через стаціонарний димохід. Котел з закритою камерою – це безпечне рішення для вашої квартири. Повітря для горіння в них нагнітається за рахунок зовнішньої турбіни і надходить через короткий подвійний димохід. Вони виділяють менш токсичні продукти горіння,  а примусова тяга дозволяє викидати продукти горіння майже на 3м від житла.
  1. 3. Заощаджуйте кошти. Одразу визначьтеся: одно-, чи двоконтурний котел. Одноконтурні газові котли дають лише можливість обігріву будівлі. У таких пристроях є один опалювальний контур, призначений для нагріву теплоносія і його подачі в опалювальні прилади. А двоконтурні газові котли - універсальні, дозволяють забезпечити будинок не тільки теплом, але і гарячою водою.
  2. 4. Модель котла. Вона має відповідати типу збудованої газової системи
  3. 5. Сертифіковане обладнання. Інколи, аби заощадити кошти, клієнти купують обладнання, завезене з-за кордону. Часто воно вже пропрацювало більше 10 років.  Тому такі котли споживають на 20-30% більше газу. А запчастини знайти досить складно, тому що їх знято з виробництва. Для нового обладнання, суттєве значення має періодичність обслуговування у перші 5 років експлуатації. Якщо не проводити регулярне обслуговування, то коефіцієнт корисної дії може впасти на 40%.

Придбати котел можна у найближчому Клієнтському просторі 104.ua, де Персональний менеджер надасть професійну консультацію для найкращого вибору. Також нагадуємо, що новий котел після установки потрібно обов’язково узаконити, звернувшись до спеціалістів АТ «Дніпропетровськгаз».


Комментарии