ТЕГИ: #Выплата пенсий

АО «Днепропетровскгаз» проинформировал потребителей об изменениях в законодательстве по обслуживанию

Відповідно до Закону «Про житлово-комунальні послуги» власник або балансоутримувач багатоквартирного будинку зобов’язаний укласти договір на технічне обслуговування внутрішньобудинкових газових мереж спільної власності з підрядною організацією, яка має право на виконання таких робіт.

З травня 2021 року набрав чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо врегулювання окремих питань у сфері надання житлово-комунальних послуг». Відповідно до оновленого Закону, споживачі, які в обумовлений термін не уклали договір з жодною підрядною організацією, автоматично приєднуються до публічного договору на технічне обслуговування внутрішньобудинкових систем газопостачання багатоквартирного будинку з Оператором ГРМ, на території ліцензійної діяльності якого розташований відповідний будинок. Укласти договір з Оператором ГРМ власники та співвласники зможуть після затвердження НКРЕКП типового договору та визначення граничного рівня вартості послуг з технічного обслуговування внутрішньобудинкових систем газопостачання у багатоквартирних будинках.

У зв’язку зі змінами у законодавстві АТ «Дніпропетровськгаз» провів інформаційну кампанію, в рамках якої попередив жителів Дніпропетровської області про зміни в законі. Компанія розмістила відповідні оголошення біля під’їздів будинків та на зворотньому боці рахунків на розподіл природного газу.

Нагадуємо, що технічне обслуговування внутрішньобудинкових систем газопостачання у багатоквартирних будинках здійснюється за рахунок власників або співвласників  багатоквартирного будинку.


Комментарии